Zimowa baza noclegowa nad polskim Bałtykiem stale się rozwija i coraz więcej obiektów jest gotowych do przyjęcia Gości także w okresie grzewczym. Małe pensjonaty, apartamenty czy wielkie hotele coraz częściej oferują swoim Gościom kryty basem czy spa. Po długich spacerach kąpiel w ciepłej basenowej wodzie to prawdziwa rozkosz.

Wbrew ogólnym wyobrażeniom polskie wybrzeże Bałtyku w okresie zimowym nie jest odludziem. W tym czasie szczególnie docenia się tu każdego turystę, a ceny są przeważnie niższe niż latem. Poniżej prezentujemy listę wybranych obiektów noclegowych.

Po większy wybór noclegów zapraszamy do baz noclegowych prowadzonych przez firmę Netfactory, np. noclegi w Rewalu i noclegi w Pobierowie

Pensjonat Palace – Luxury Rooms – Pobierowo
Pensjonat Palace - Luxury Rooms
Strona: www.palace-pobierowo.pl
Pensjonat oferuje luksusowe apartamenty, 150m od plaży. Do dyspozycji Gości kryty basen, sauna fińska, salka fintess, rowery, grill, internet, monitorowany parking. Pensjonat nagrodzony prestiżową nagrodą „Perła Bałtyku”
Dom Wypoczynkowy „Na Białej” – Rewal
Dom Wypoczynkowy "na Białej"
Strona: www.nabialej.pl
Dom wypoczynkowy „na Białej” oferuje pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Obiekt położony jest zaledwie 60m od plaży. Do dyspozycji Gości monitorowany parking, kuchnia, internet.
Ośrodek Natalia – Niechorze
ORW Natalia w Niechorzu
Strona: www.natalia-niechorze.pl
Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy Natalia w Niechorzu oferuje czasy indywidualne, grupowe oraz turnusy rehabilitacyjne.
Pensjonat ParkowaNiechorze
Pensjonat Parkowa w Niechorzu
Strona: www.parkowa-niechorze.pl
Dom wypoczynkowy „na Białej” oferuje pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Obiekt położony jest zaledwie 60m od plaży. Do dyspozycji Gości monitorowany parking, kuchnia, internet.
Pensjonat Lena – Rewal
Pensjonat Lena w Rewalu
Strona: www.lena.wrewalu.com
Pensjonat Lena w Rewalu oferuje komfortowe pokoje i apartamenty. Do dyspozycji gości jest odkryty basem, kuchnia, parking, plac zabaw, internet, rowery oraz pięknie zadbany ogród. Pensjonat znajduje się zaledwie 100m od plaży.
Pensjonat Sedina – Rewal
Pensjonat Sedina w Rewalu
Strona: www.sedina.com.pl
Pensonat Sedina oferuje komfortowe pokoje wyposażone w tv, dvd, lodówkę, balkon. Do dyspozycji gości jest odkryty basen, jacuzzi, sauna, salka fintess, plac zabaw, monitorowany teren, parking, internet. Pensjonat położony jest 150m od plaży.
Villa Cynamon – Międzyzdroje
Międzyzdroje pensjonaty i wille
Strona: www.cynamon-miedzyzdroje.pl
Villa Cynamon położona jest 150 metrów od plaży i 400 metrów od centrum Międzyzdrojów i słynnego molo. Villa oferuje komfortowe pokoje z łazienkami. Do dyspozycji jest przewodowy internet, parking, plac zabaw. Odpłatnie można korzystać z krytego basenu.