Zimowa baza noclegowa nad polskim Bałtykiem stale się rozwija i coraz więcej obiektów jest gotowych do przyjęcia Gości także w okresie grzewczym. Małe pensjonaty, apartamenty czy wielkie hotele coraz częściej oferują swoim Gościom kryty basem czy spa. Po długich spacerach kąpiel w ciepłej basenowej wodzie to prawdziwa rozkosz.

Wbrew ogólnym wyobrażeniom polskie wybrzeże Bałtyku w okresie zimowym nie jest odludziem. W tym czasie szczególnie docenia się tu każdego turystę, a ceny są przeważnie niższe niż latem. Poniżej prezentujemy listę wybranych obiektów noclegowych.

Po większy wybór noclegów zapraszamy do baz noclegowych prowadzonych przez firmę Netfactory, np. noclegi w Rewalu i noclegi w Pobierowie

Pensjonat Palace – Luxury Rooms – Pobierowo
Pensjonat Palace - Luxury Rooms
Strona: www.palace-pobierowo.pl
Pensjonat oferuje luksusowe apartamenty, 150m od plaży. Do dyspozycji Gości kryty basen, sauna fińska, salka fintess, rowery, grill, internet, monitorowany parking. Pensjonat nagrodzony prestiżową nagrodą „Perła Bałtyku”
Willa Renata – Międzyzdroje
Willa Renata w Międzyzdrojach
Strona: www.willarenata.com.pl
Willa Renata położona jest 300m od plaży, w willowej części Międzyzdrojów. Willa oferuje przytulne i gustownie urządzone pokoje 2 i 3 osobowe. Do dyspozycji Gości jest interner, kuchnie, rowery, sprzęt plażowy i bezpłatny parking.
Dom Wypoczynkowy „Na Białej” – Rewal
Dom Wypoczynkowy "na Białej"
Strona: www.nabialej.pl
Dom wypoczynkowy „na Białej” oferuje pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Obiekt położony jest zaledwie 60m od plaży. Do dyspozycji Gości monitorowany parking, kuchnia, internet.
Willa Studio Rewal
Willa Studio w Rewalu
Strona: www.willa-studio.pl
Willa Studio oferuje pokoje 2,3 i 4 osobowe. Do dyspozycji gości jest otwarty basen oraz jacuzzi. Obiekt znajduje się 100 metrów od plaży, w spokojnej okolicy Rewala.
Pensjonat ParkowaNiechorze
Pensjonat Parkowa w Niechorzu
Strona: www.parkowa-niechorze.pl
Dom wypoczynkowy „na Białej” oferuje pokoje dwuosobowe z możliwością dostawki. Obiekt położony jest zaledwie 60m od plaży. Do dyspozycji Gości monitorowany parking, kuchnia, internet.
Pensjonat Lena – Rewal
Pensjonat Lena w Rewalu
Strona: www.lena.wrewalu.com
Pensjonat Lena w Rewalu oferuje komfortowe pokoje i apartamenty. Do dyspozycji gości jest odkryty basem, kuchnia, parking, plac zabaw, internet, rowery oraz pięknie zadbany ogród. Pensjonat znajduje się zaledwie 100m od plaży.
Pensjonat Sedina – Rewal
Pensjonat Sedina w Rewalu
Strona: www.sedina.com.pl
Pensonat Sedina oferuje komfortowe pokoje wyposażone w tv, dvd, lodówkę, balkon. Do dyspozycji gości jest odkryty basen, jacuzzi, sauna, salka fintess, plac zabaw, monitorowany teren, parking, internet. Pensjonat położony jest 150m od plaży.
Villa Cynamon – Międzyzdroje
Międzyzdroje pensjonaty i wille
Strona: www.cynamon-miedzyzdroje.pl
Villa Cynamon położona jest 150 metrów od plaży i 400 metrów od centrum Międzyzdrojów i słynnego molo. Villa oferuje komfortowe pokoje z łazienkami. Do dyspozycji jest przewodowy internet, parking, plac zabaw. Odpłatnie można korzystać z krytego basenu.