Serwis „Zima nad morzem” ogląda kilkaset osób dziennie poszukujących informacji o tym jak i gdzie spędzić zimę nad morzem lub po prostu zagląda tu z ciekawości, aby zobaczyć zdjęcia. Serwis ten, to doskonały nośnik reklamy, szczególnie dla branży usług noclegowych czy gastronomii działających głównie na terenie Gminy Rewal po sezonie letnim, w okresie zimowym. Serwis stale jest pozycjonowany i plasuję się w czołówce wyników wyszukiwarki Google na hasła: zima nad morzem, zima nad bałtykiem, zima w rewalu, zima w pobierowie, zima w niechorzu i na wiele innych haseł związanych z zimą nad Bałtykiem. W odróżnieniu od innych bardziej ogólnych serwisów turystycznych, nastawiliśmy się na poszukujących źródła informacji i noclegów wyłącznie w okresie zimowym, co czyni nasz portal wysoce skutecznym. W Twoich rękach pozostaje, aby zaglądający do serwisu „Zima nad morzem” zechciał odwiedzić Twój ośrodek czy restaurację.

Najpopularniejsza i najbardziej efektowana reklama w serwisie to banery reklamowe, widoczne w prawym bocznym pasku, zaraz pod aktualnościami. Reklama w serwisie w formie banerów jest wyświetlana na okres miesiąca lub jego wielokrotność. W tym czasie nie ograniczamy w żaden sposób liczby wyświetleń – każde wyświetlenie strony gwarantuje widoczność Twojej reklamy. Reklama wyświetla się na każdej podstronie serwisu. Kolejność wyświetlania banerów jest losowa. Maksymalna liczba banerów na stronie jaką przewidujemy to osiem. Możliwe jest wykupienie wielokrotności banerów przez jedną firmę i prezentacja jako jeden baner. Baner może mieć wyłącznie postać statyczną – formaty JPG lub GIF, nie przekraczające dla pojedyńczego banera rozmiaru 35 kb. W cenę banera jest wliczone również jego wykonanie. W przypadku gdy Reklamodawca przedstawi gotowy baner, to serwis zastrzega sobie prawo do odmowy umieszczenia banera jeśli ten będzie posiadał niską estetykę, i nie będzie pasował graficznie do szaty serwisu. W wielkość banera podaną niżej wliczona jest śnieżna ramka zajmująca około 5 pikseli na jeden bok. Ramka ma na celu odpowiednie wkomponowanie banera w szatę graficzną serwisu.

Banery – Tabela opłat (ceny netto za miesiąc emisji, nie zawierają 23% VAT)
Rozmiar banera Cena Zyskujesz Rabat
270×118 px 20 PLN Przy opłacie za 6 miesięcy z góry dodatkowy miesiąc gratis
Przy opłacie za 12 miesięcy z góry dodatkowe dwa miesiące gratis
270×236 px 40 PLN
270×354 px 60 PLN
270×472 px 70 PLN 10PLN
270×590 px 85 PLN 15 PLN
270×708 px 90 PLN 20 PLN

Drugą formą reklamy w serwisie jest wpis na podstronie noclegi. Aby skuteczność serwisu pracowała na Państwa korzyść dopuszczamy maksymalnie 10 wpisów. Forma wpisów zostanie podana w najbliższym czasie. Przewidywana cena za wpis do bazy to 190 PLN netto za rok wyświetlania wpisu.

Dla ww. form reklamowych bezpośrednie wskazanie odnośników do stron internetowych (do follow), mające wartość pozycjonującą +500%  ceny podstawowej.


Wszystkie ceny są cenami netto i nie zawierają 23% podatku VAT.
Na zakupione usługi wystawiamy faktury.


Kontakt w sprawie reklamy:
Tomasz Stolz
tel. 502-516-590
e-mail: reklama@zimanadmorzem.pl

Jeśli jesteś zainteresowany dodatkową reklamą – zapraszamy Cię na nasz kolejny wyspecjalizowany serwis, posiadający stałych fanów i wciąż nowych odwiedzających – Fotorelacja Pogodowa z Wybrzeża Rewalskiego.